Cem Garipoğlu Zihin Kontrolü Magdurumu ???


Cem garipogluna cinayet Zihin Kontrolü teknolojileri ile islettirilmis olabilirmi ?

Soru Isaretleri :

1. Müneevver Karabulut Cinayeti En "soguk kanli" Katillerin Dahi isleyemecegi bir Cinayettir.Peki 17 yasindaki Cem Garipoglu kendi Iradesi / kendi Psikolojisi ile bu tarz agir bir Cinayeti nasil isleyebildi ? Acaba Cem Garipoglu kendi iradesi disinda Birilerinin (Zihin Kontrolü) yönlendirmesiyle bu Cinayeti islemis olabilirmi ?

2. Hertürlü Imkani ve Techizati Olan Emniyet veya Gizli Kurumlar Nasil oluyorda 197 gün boyunca Cem Garipoglunu bulamadilar ? Soru isareti : BULAMADILARMI ? Yoksa BULMAK Istemedilermi ?

Hepimizinde dikkat ettigi gibi Cem Garipoglunun Cinayeti bahane edilerek Hayyam Garipoglu olmak üzere bütün Garipoglu ailesi Medya Tarafindan Linc edildi.
Demek Istedigim. Garipoglu Ailesini Tamamiyle Linc edebilmek icin acaba BILINCLI Olarakmi 197 gün Cem Garipoglu saklandigi Yerden Ortaya cikartilmadi ?
Eger ilk gün ortaya cikmis olsaydi Garipoglu Ailesi hakkindada budenli büyük bir Linc Kampanyasida yürütüleyemecekti. Dolayisiyla Cem Garipoglunun 197 gün bulunamamasi oyunun bir parcasimiydi ?

ACABA Bütün Bunlar Garipoglu Ailesinin Ticaretteki RAKIPLERI tarafindan kurulan bir Ticari Komplomudur ?

3. Hali Vakti Yerinde Ekonomik Durumu gayet iyi olan Cem Garipoglu KENDI IRADESI KENDI INSIYATIFI ile neden böyle bir Cinayeti islesin ? Ve Cennetlik Olan hayatini Cehenneme Cevirsin ? Kalmiski kendisi 17 yasinda bir Genctir bu Yasta butarz agir bir Cinayeti nasil ve hangi Ruhhaliyle islemis olabilir ?

4. Neden Medya bu olayi 3 ay boyunca Sabahtan Aksama kadar gündeme Getirdi ?

Mademki Sorun Cinayet mademki Sorun Adalet Neden Olayin baslangicindan Itibaren GARIPOGLU Ailesinin Ticari Piyasadan Silinmesine Yonelik bir Kampanya Yürütüldü ?

5. 17 yasindaki bir Genc DISMUDEHALE/DISETKI olmadan nasil ve hangi Ruh haliyle butarz Agir , Vahsi bir Cinayeti isleyebilir ? Cem Garipoglunun 17 yasinda bu cinayeti islemis olmasida Yine dikkat edilmesi gereken bir noktadir. Bukadar genc yasta bir insan bukadfar agir bir Cinayeti isleyemez demiyorum ANCAK islemesi cok zordur.

6.Garipoglu Ailesi Cinayet islenmeden 6 ay, 1 sene veya 2 sene evvel Birilerini (yurt ici veya Yurtdisi Sermayeyi) rahatsiz edecek bir girisimde bulundularmi ? Birilerini rahatsiz/huzursuz edecek bir Ticaret Alanina Girmek istedilermi ?

Burada Yapilan Tespitleri kimse yanlis anlamaz umarim .Benim amacim Bir Cinayetin Faillerini Savunmak ve Avukatligini yapmak degildir.
Amacim burada cevaplanmamis olan bazi Sorulari gündeme getirmektir.

Umit Aydin

VIDEO LINKI :

http://www.17agustos.org/haber/592/cem-garipoglu-zihin-kontrolu-magdurumu.html

Etiketlendi:,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: