ESİN AYRAL : ELİF ŞAFAK ve KOCASI önde gelen FETTULLAH MURİTLERİ…


ELİF ŞAFAK İLE AYNI DÖNEMDE ODTÜ OKUMUSTUM. 18 yaşlari insanlarinin kişiliklerinin göstergesidir. Masum yüzünü bu kadar gelistirmemisti. ABD ye gittiginde Yazar degildi. Ama hepimiz biliyoruz ki o gün ODTU ögrencilerinin ABRA dergisinde okunmayan Elif SAFAK. ABD den yazar olarak dönecekti. Daha dönmeden daha kitap yazmadan reklami yapildi. Sonra kitap yazdı.

Ali BABACAN, Halil Berktay (KURTULUS SAVAŞINA Türklerin anadolu’yu isgali RUM ve ERMENİ SOYKIRIMI DİYEN TARİHÇİ) v.s. gibi tiplerin arasinda Elif SAFAK. Meshur CIA bursu Fullbright. Ne hikmet ise bu bursu alan. Türkiye ye iyi dönüyordu. Bu burs gelince ODTU nun LOCA hocalari önünde egilir. v.s. v.s.

Türkan SAYLAN in evi arandiginda ; Gazetelerinde ve köşeyazılarında Türkan Hocaya ne kadar ağır hakaretler edilmişti. Hatırlayin. Cenaze namazini kildiran hoca ya bile tepki gösteren gazetenin yazari ELİF SAFAK. ELİF ŞAFAK kendisini yetiştirenlere kendisini ispatlamak için Türkan Hocaya yönelik ne kadar ağır yazılar yazmıştı. Ya eşi. BUGÜN KÜRT AÇILIMI DİYEN EŞİ. TÜRKAN HOCA KÜRT KIZLARINA BURS VERİYOR DİYE PKK’LI YAPMIŞTI. Eyüp Can in yazisi vardi. CYDD dernegi PKK ya burs veriyor. Arastirin diyordu. Oysa CYDD sadece VALİLERİN- GÖSTERDİGİ KİZLARA BURS VERMİSTİ. Ayda 25 tl bir kizi 1 ay okutuyordu. Bunu göstermisti. Başbakan ın 10 bin dolarlik esarpli esi gibi konusmak degildi onunkisi. Bizzat 25 TL toplayarak okutmakti. Cunku kızların okutulmamasının ana sebebi ayda 25 TL idi.

Neyse Elif ŞAFAK ve Eşi, AKP yetkilileri. TÜRKAN SAYLAN İN ÇALIŞMASINA VERİLEN bu ÖDÜLÜ ALMAK için PEKİN e GİDECEKLER. AKP liler LİBOŞLAR. Devlet olanaklari ile bir uçağa atlayacaklar. 1-2 hafta PEKİN tatili yapacaklar. TÜRKİYE de TERÖRİST – KÖTÜ dedikleri TÜRKAN SAYLAN ve DERNEK için verilen bu ödül için konuşacaklar. Evet Elif ŞAFAKta Türkiye de en ağır küfürleri ettigi Türkan SAYLAN’ı, ONUN İÇİN VERİLEN ÖDÜLÜ ALMAYA GİTTİGİ ZAMAN ANLATACAKMIŞ.

Birleşmiş milletler dünya çapında en etkili eğitim projesi büyük ödüle layik gösterilen ÇYDD nin projesinin anlatimina gidecek. Bu çalışma PEKİN de yapılıyor. Yani bir ABD proje si ödül degil. PEKİN – RUSYA – gibi üyelerinde çok beğenip dünya capinda ülkelerin koydugu proje. Dünya çapında araştırmacılar bir anda 10 binlerce kızın okumasına yardimci olmus. On binlerce kiz cocugu ile on binlerce insanin hayati aydinlatilmis bu proje çok sevilmis. Bu çalışma yüzünden ödüle TÜRKİYE ve ÇYDD layik görülmüş. Ama AKP hükümeti adina bakan gidecek. BM fonlarini bu dernek adina alacaklar. Bu dernek adina da konusmasini istedikleri dernegi temsilende ELİF ŞAFAK konusma yapmasi planlanmis. CYDD derneginin bundan hiç bir haberi yok. Hoş Ödülü almaya dernek yöneticileri gitmek istese de gidemezler yurt dışına çıkma yasakları var. Terorist damgasi yemisler. Bu ülke de KIZ çocuklarını okutmayi TERÖRİST faaliyet olarak gören iktidar var.

Merak ediyorum. Elif SAFAK , isimleri alinan KARDELENler.

Polislerin tüm dernek şubelerini basmalarını ZAMAN’daki köşesinde Sevinç çığlıkları ile kutlayan Elif ŞAFAK. Bu sefer masumiyet maskesi altinda ne kadar gizleyebilecek. ELİF ŞAFAK İLE AYNI DÖNEMDE ODTU DE OKUDUM. ABD ye çekildi. Bir süre sonra atanmis yazar olarak Türkiye ye gönderildi. Ödül alan ÇYDD derneginden tek yönetici tek bir üye bile götürülmüyor. DAHASI KENDİLERİNE VERİLEN ÖDÜLÜ- FONU AKP HÜKÜMETİ ALACAK. Elif ŞAFAK ta mensubu oldugu grubun en ağır iftiralarına uğramış TÜRKAN SAYLAN a verilen ödülü alacak. Elif ŞAFAK ın ahlaki bu kadar.

Gidecek Türkiye de her türlü iftirayi attigi TÜRKAN SAYLAN a verilen ödülü alacak. Orada kendisini bu projenin mimari gibi gösterecek.

Etiketlendi:, , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: