İLLUMİNATİ OYUN KARTLARI


ALINTI LİNK :

http://tylerdrdn.blogspot.com/2012_04_01_archive.html

Şimdi şu İlluminati nedir, kimin nesidir, kimin fesidir, saç rengi nedir, hangi takımı tutar gibi şeylerden önce bişeyler göstermek daha iyi olur kanaatindeyim. Bir resim, bin söze bedeldir derler…

Steve Jackson adında bir abimiz var. Steve Jackson Games adında bir de oyun şirketi vardır bu abimizin. Kendisi, yetişkinlerinlerin veya belli bir olgunluğa erişmiş kişilerin oynayabileceği kart oyunları çıkarır. 1985 yılında İlluminati-The New World Order (Yeni Dünya Düzeni) adında bir oyun çıkarır. Bu bir komplo oyunudur. Dünyayı ele geçirmek sloganıyla piyasaya sürülür ve 1994 yılında bazı yeni kartlar eklenir ve son bir versiyonu yayınlanır. Ve o sene ”Yılın En İyi Oyunu” seçilir.

Ee bu ne şimdi? Buraya kadar herşey gayet normal. Biz de bunda anormal birşey var demedik anasını satayım. Hele bi’ sakin ol şampiyon. Az soluklan. Geliyo şimdi vitaminin.

Herşey böle iyiyken hoşken, Müslüm Gürses bile pop söylemeye başlamışken, kartlara bir göz atınca ”höst noluyoz hacu” tribine sokuyor insanları bir anda. İyi de niye? Bir kart oyununda insanı ne kıllandırabilir? Müslüm Gürses neden pop söylemeye başlar? Mutluluğun resmi çizilebilir mi? Fok balıkları neden yalnız?

Steve Jackson’un ”İlluminati-Yeni Dünya Düzeni” kartlarının, ne hikmetse birer birer gerçekleşmesi insaı kıllandıran yagane sebeptir. ”Yea olabilemez mi yanee, tesadüf iştee” triplerine girme arkadaşım, sakin otur bi’, kırdırma kafanı. Nefes al, acı yok. Ama heryerde Polyanacı arkadaşlarımız fink attığı için, ve bu Polyanacı arkadaşlarımız herşeyi kendilerinin bildiklerini sandıkları ve başkaları nesnel ve somut belgeler gösterse dahi, onlara komplo teorisyeni, maceracı gibi yaftalar yapıştıran ve dünyaya sadece ”tesadüftür altında bişey aramaa” penceresinden,at gözlüğü takmış bir şekilde bakan manda yavruları oldukarı için, onlara herşeyi en ayrıntılı şekilde anlatmak gerekir.

Lafı Beyazıt’tan Taksim’e dolandırmadan konuya bi’ kafa atalım…

Bakınız 1994 yılında çıkartılmış bir oyun kartından güççük bir başlangıç ;

”Terrorist Nuke” yani ”Terörist Saldırısı” yazmakta kartın başında. Ve gördüğümüz şey, iki tane gökdelen. Cami minaresine benzeten bir arkadaş falan olur diye söleyeyim dedim. Ve arkadaki diğer binalardan da oldukça uzunca bir gökdelen kardeşler bunlar. Ve de tıpatıp aynılar ne hikmetse, hani ”ikiz” olsalar bu kadar benzerler….

Bu da bizim İkiz Kuleler. Nolmuş la orda, kalorifer falan mı patlamış? Aa pardon lan, Usame Bin Ladin amca buraya uçak sokturtmuştu. Valla güzel sokturmuş hani. Peki televizyonlarda, gazetelerde ve daha nerede aradıysan orada, ne diye geçmişti bu haber? Terörist saldırısı. Yani Steve Jackson abimiz birde bir yaptı.
Kartın piyasaya son sürüldüğü tarih 1995. İkiz Kuleler saldırısı 2001. Fenerbahçe’nin kuruluş tarihi 1907…

Ama,fakat,lakin bu sığıra yetmez… Tesadüftür onun için. Sakin olun, henüz birşey yapmayın…

Varan 2 ( hep tav olmuşumdur bu lafa da) ;

Pentagon. Bunun da Türkçe’sini beklemeyin Pentagon işte anasını satıyım. Ama isminin nereden geldiğini sorarsanız,ki aranızda vardır öle meraklılar, ismi ‘pentegram’dan gelir, yani beşgen. Zira Pentagon beş tane büyük duvardan meydana gelir. Herneyse, konumuz Pentagon’un tarihi diğil. Dersi kaynatma evladım, otur yerine. Ne anlatıyodum lan ben? Hah,tamam. Atatürk 1881 yılında Selanik’te… Şaka. Evet devam edelim fazla sıçmadan.

Burası Amerika’nın Savunma Bakanlığı ve Askeri Haberalma örügütü binasıdır. Amerika’nın askeri kalbidir yani. Ve bu kartta gördüğümüz üzere, bir saldırıya maruz kalmış ve alevler içinde yanıyor çocuk. Tamam, bu kart, çok cesur ve cüretkar bir hayalperest tarafından çizilmiş olabilir, doğaldır…

Bismillah, o ne? Kamil noluyo olum? Birileri Pentagon’u bombalamış kalk lan!

Evet sayın seyirciler, görmüş olduğunuz yer Pentagon’dur. Amerikan’ın askeri kalbine birileri saldırmış besbelli. Bildiğiniz üzere bu saldırının tarihi de 11 Eylül 2001,yani İkiz Kuleler ile aynı gün. Ama sanki bu sahne bir yerden tanıdık geldi bize. Bir önceki resimde sanki Pentagon yanıyordu ya da bana öyle geldi bilmiyorum.

Kartın çıkış tarihi ; 1995.

Olay tarihi ; 11 Eylül 2001

Isınmaya başladık. Ama sığırlardan henüz tık yok. Yavaş yavaş gençler, acele yok. Sığırlar ağır hayvanlardır bildiğiniz gibi. Sığır için sadece güççük bir tesadüf daha…

Varan 3 ;

Tidal Wave, yani Deprem Dalgası. Görüğümüz üzere oldukça büyük bir deprem dalgası meydana gelmiş ve altında şöyle yazar ; Bununla bir oyun kazanırsanız, ikinci bir oyun yapma hakkı kazanırsınız.” Şimdi sığırcığımı duyar gibiyim ordan ” o ne yeaa haha hehe hihi :))” olum sen mal mısın? Bak harbiden kıracağım o kafanı, bi’ akıllı ol, bi sakinleş, bi kendine gel yaa.

Şimdik bunun neyle alakası var diyen sevgili sığıcığıma burdan öncelikle beynine biraz oksijen solumasını istiyor ve devam ediyorum. İzle yavrum…

Abariiii, o ne ki laaa? Evet, Endonezya burası. Hani şu Japonya’dan hemen önce tarihin en büyük depremlerinden biri gerçekleşmişti ya, hah yavrum işte orası burası. Şurdaki bina da Ankaralı Namık’ın topmodel sevgilisin evi.. Espri sıcak yenen bi’ yemektir, bi’ kere kaçırdıysan, gitti gülüm o, hiç uğraşma. Neyse, devam..

Şu tesadüfe bakın ki, bir deprem dalgası hemen hemen aynı şekilde Endonezya’yı vurmuş. Hmmm. Diğerleri olmasa, buna ‘rast gelmiş’ diyebilirdim ben de. Ama,fakat,lakin öyle değil anacım…

Varan 4 ;

Combined Disasters, yani Kombine Felaketler. Tabi burdaki kombine, sene boyunca Fener maçlarını izlediğin o tek bilet diğil sevgili sevgi pıtırcığı, kombineyi ‘ ard arda’ anlamında kullanmış burda şair.

Pekim, burası neresi? Bu insanlar kim? Resimde n’oluyo? Alex mi, Hagi mi?

Şu arkada beliren, yana doğru yatmış olan şey gördüğünüz üzere bir saat kulesi. Ve o da yıkıldığına göre, demek ki deprem gibi birşey falan oluyor.

Sığır : ”Ee ne var deprem olamaz mı yeaa :))”

Sabrediyorum.

Bu yukardaki saat kulesi diğil mi la? Harbi o laaann… Vay anassını, herifler ne güzel yapmışlar bee..

Konuyu saptırma evladım, tahtayı dinle, çiçek ol.

Bu gördüğünüz yer, Japonya Saat Kulesi’dir arkadaşlar. Ve saati gösterir 🙂

Bir önceki resimle benzer birşey yakaladık yine. Demek ki o gösterdikleri şey neymiş?…

Ve yine bir önceki resme baktığınızda, saat 11.03. Aslında dikkatli baktığınızda tam olarak 3’ün üzerinde diğil de, ikiye hafif yakın olduğunu görürsünüz. O kadarını da bilemicem artık, müneccim diğilim anasını satıyım.

Aranızda Japonya depreminin hangi tarihte olduğunu söyleyebilecek olan var mı ? Sözlüsüne 100 verecem…

Hah, söyle Murtaza… 11.03.2011. Aferin tosunuma..

Karttaki saat 11 ve 3 diyor bize, Murtaza ne diyor peki? 11.03…

Hmmm… Tesadüfler sinsilesi.

Ama ne diyodu kartın üstünde? Kombine Felaketler. Yes, it is a pencil.

Buyrun, Varan 5;

Nuclear Accident, yani Nükleer Kaza. Japonya depremi kartından bir sonraki kart bu, o karttan sonra kombine felaketler yapabilirsin hacu demişlerdi. Demek ki neymişşş? Her kuşun eti yenmezmişşş 🙂

Tamam evladım, espri yaptık, güldük, bitti. Bokunu çıkarma dersi dinle.

Yani o depremden sonra, bir de nükleer sızıntı kartı var elimizde. Hadi bunu da kullanalım.

Buyrun, burda kullanılmışı var, Varan 6 ;

Bakınız, şekilde gördüğümüz yer, Japonya’nın nükleer araştırma merkezidir. Elin 1 metrelik Japonu neler yapıyor gör.

”Peki nolmuş orda hacuu?”

Söliyim yavrum ; Nükleer Sızıntı olmuş burda. Yani buna Nükleer Kaza da diyebülüsün sen.

Depremden kısa bir süre sonra oluyo’ bu olay.

Japonya ‘kombine felaketler’ yaşıyo yani.

Yani sığırın tabiriyle ‘bir tesadüf daha’… Tesadüfler Sinsilesi zaten oyunun asıl adı di mi anasını satayım. Tamam sakinim.

Varan 7 ;

Earthquake Projector yanü Deprem Projektörü. Deprem yapabilen alet. Yani gidip bu aletin önüne bi’ 200 dolar atıyosun, istediğin yeri senin için sallıyo’ bu aletcik.

Aramızda herşeyi ciddiye alan kımıl zararlıları vardır umarım, şaka öküzcüm öle birşey yok tabi.

Kartta gördüğümüz alet bir deprem aleti işte, fazla açıklamaya gerenk yok.

Nevett. Gördüğün şey bir deprem projectörü janımın içi. Bu alet deprem yapıyor. Bizzat gittim beni bile salladı yani o derece 🙂

Peki adı ne bildiniz mi şimdi ?

HAARP.

O yea. This is it.

HAARP denilen bu amca çok büyük meziyetlere sahip bir amcamızdır.

Örneğin mesela ; Amerikalı yetkililer HAARP hakkında şöyle bir resmi açıklama yapmışlar vakti zamanında ;

* Dünya üzerindeki petrol ve doğalgaz gibi işlerine yarayan yeraltı kaynaklarının yerlerini tespit etmek.

* Gerekli zamanlarda ABD ordusu dışındaki haberleşme kaynaklarını kesmek.

* Olası bir füze veya benzeri saldırılarda, füzeyi havada imha etmek.

Gibi cibi aristokrat ağzıyla bu ve bunun gibi açıklamalar işte. Yani benim sevgi pıtırcığı, bebek yüzlü, zayıf Amerikalılarım tamamen bir savunma aleti yapmışlar. Oy yerim ben sizi, çok seviyom biliyon mu anam.

Geçiniz.

Bir de, bu sevgi pıtırcıklarının yaptığı açıklamalara birşeyler ekleyen amcalarımız var. Örneğin mesela ; Prof. Dok. Gordon JF McDonald amcamız ne demiş biliy misiniz? Ben biliyim.

* Depremler yapabilir.

* İklimleri değiştirebilir ve kontrol altına alabilir.

* Ozon tabakası üzerinde oynama yapabilir.

* kutupları eritebilir veya kutuplar üzeinde kaymalar yaptırabilir.

Bu ve bunun gibi şeyler saydrımış McDonald Amca. Biz zaten bu aletin deprem yapabildiğini biliyoruz. Bu aletin temelini Nicola Tesla atmıştır. Bu aleti ilk yaptığı sırada, kullanılmayan evler binalar gibi büyük yapıların yıkımını kolaylaştırmak gibi amaçlar gütmüştür. Güdümlü füze bile böle güdemez yani, o derece gütmüştür herif 😉

Ama tabi bu projeyi Tesla abimizden çalmışlar bok yiyesiceler. Ve şimdiki haline getirmişler.

Bu HAARP’le ilgili ne olaylar var daha, onları da anlatacaz elbet, biyü bekleyin, sonraki yazılarda..

Ama bu nedir? Tesadüftür. O yea. Yılın en çok konuşulan ve Avatarı’ın hasılatını kırmaya aday gösterilen film vizyonda ; Sığır Tesadüfleri Sever. Bir inek, bir sığır, ve bir de öküzün başından geçen tesadüfler sinsilesini anlatmakta film. Kombine tesadüfler. 3 boyutlu. Kaçırmayın.

Varan 8 ;

Backlash, yani Boşluk. Neyden kaynaklanan bir boşluk peki? Gördüğünüz şeyden çıkarım yapabilme yeteneğinizin olduğunu varsayarak söylemeyeceğim. Ama bir dakika, durun, orda biryerde sığır var, bak bak orda koltuğun arkasına gizlenmiş. Bir başkan boşluğu bu yavrum. Ama nasıl bir başkanmış bakayım bu?

Abarii, bu herif siyah lan. Siyah bir başkan?

Obama abiiii. Bu yeğenimizin adı Barrack Huseyin Obama. Kenyalıdır kendileri. Babası müslümandır. Kendsinin de müslüman olduğunu düşünen embesiller hala bizim bulunduğumuz dünyanın oksijenini tüketmektedir. Bu adam bir siyahtır, valla bak lan. ABD’ nin ilk siyah başkanıdır bu zaat. En sevdiği şarkıcı Müslüm Gürses’tir. Bazen Müslüm dinlerken zıvanadan çıkıp kendini jiletlediği falan olur, o derece bir manyaktır yani.

Siyah bir Amerikan başkanı. Bu sahne de tanıdık geldi..

Yalnız bir önceki resme bir kez daha bakalım ; başkanın üstünde yumurtalar, domatesler, ekmek arası salam sucuk falan var. Zaten kartın ismi de ‘boşluk’tu.
Bakalım bunu göreceğiz daha.. Öyle mi gidecek? Oval Ofis boş kalacak mı?

Gerçekleşirse Tyler dediydi la dersiniz. Kaybolun şimdi, dağılın laan.

Varan 9 ;

Clone, yani Klon,Klonlama. Tost makinesini klonlamamışlar heralde, gördüğünüz üzere bir insan klonlanmış, yani kopyalanmış. Kopyala yapıştır yapmışlar.

Kartın çıkış tarihi 1995 anasını satıyım. O yıllarda bizim Dolly’i kopyalamışlardı hatırlarsanız. Daha insana falan geçilmemişti. O zaman insan bile yoktu yeryüzünde o derece.

Anam yavrucuklara ba hele. Da, orda bi’ gariplik var hacu. Aa yea.. Bunlar klonlanmış bebekler bebeğim. Onu temsil eder. Aslında bizim bildiğimiz şu tek yumurta ikizleri de bu klonlamanın doğan halidir. Tek yumurta ikizlerini birbirinden ayırt etmek, Sabri’nin orta sahadan gol atmasıyla eşdeğerdir. Bilimadamları, bu meraklı abilerimiz herşeyi denemekte sınır tanımazlar. Ahlaki değermiş, Etik ilkelermiş, manevi zararmış falan hiç tınlamazlar. Ulan bi’ düşünsene, senden 556456 tane var. Öfff, düşünmek bile psikopata bağlatıyo’ adamı…

”Peki insan klonladılar da mı gonuşuyon yıaa iks deee XD”

Gel olum böle, bak şimdi şöle, burda yapılmışı var ; http://www.hurriyet.com.tr/dunya/11129130.asp

Hehh, kapak sesi miydi o? İndir o eli arkadaşım, indir. Sarıların Sülo derler bana bu torpaklarda..

Ben söylersem korkacan evladım, vardır bi’ bildiğimiz..

Varan 10 ;

Princess Di.. Prenses Diana olabilir mi ki la? Yok bee, Princess Di nerdee, Prenses Diana nerdee… İsimleri bile benzemiyo..

Dur lan, sinirlendim birden. Tamam geçti.

İşte kendisini pek sevdiğim şahsiyet. Prenses Diana. Diana Spencer.

Şimdik.. Bir üstteki resmi incele evladım, soracam bunları sınavda.

Bakınız ;

”La bunlar baya baya benziy la hacuu” Evet evladım, doğrusun, haklısın. Sözlün 100.

Saçlar mı desem, taç mı desem, kolye mi desem, Di – ana mı desem, ne desem kestiremedim şimdi..

Peki canlar, Princess Di kartının altında ne yazıyor biliyor musunuz?

” Prenses’in tüm saldırılara karşı beğışıklığı vardır. Sadece ”medya” dışında.”

Prenses Diana dediğimiz bu bebek yüzlü, iyi kalpli ablamız nasıl ölmüştü?

Peşlerine takılan basın ordusundan kaçmak isterken, arabasıyla kaza yaparak öldü.

”Medya”dan kaçarken doluya tutuldu yani.

Tesadüftür o arkadaşım….!

Varan 11 ;

Crop Circles, yani Ekin Çemberleri. Bildiğin şekil çizilmiş bir tarlanın üzerine. Peki bunun ne anlamı olabilir? Yani adamın tekinin ilginç fantezilerinin bir ürünü olamaz mı? Gayet tabi olabilir arkadaşım, manyama o kadar.

Ya da herhangi başka bir açıklaması da olabilir yani. Altında birşey aramaya gerek yok şuan. Ne zaman arayacağız biliyor musun hacı?

Bekle geliyom…

Fantezine kurban senin abeyyy.. İşte bashsettiğim, manyak bir adamın manyakça bir fantezisinin ürünü olabilir. Altında cidden aramadım. Sen de arama hele bi’ dur..

Şunu bi’ oku hele ; http://www.infethiye.net/turkish/notlar/ekin-cemberleri-fenomeni.htm

Sonra şunu ; http://www.habervitrini.com/haber/inanilmazbu-tarlaya-gece-yarisi-bu-sekilleri-uzaylilar-mi-cizdi-140555/

Ve ‘Özellikle’ şunu ; http://www.gokgunlugu.com/ufo-fenomeni/ufo-alarmi-uzaylilar-kosarak-kacti

Ay Allah’ım valla yarıldım şimdi durduk yere yaa.

Olayı kes hacı ; ”Ancak her biri 1.90 m’den daha uzun boylu ve sarışın olan “adamlara” yaklaşırken birden “statik elektrik sesi” duydu ve “üç adam daha önce bir insanda görülmemiş bir hızla kaçarak uzaklaştı.” Buda bildiğimiz ışınlanma olayı olsa gerek.”

Zaaaaaaaa 😉 Olum çocuk musunuz lan siz, her sabah Pepe mi seyrediyonuz lan, hala Jetgiller’in etkisinden çıkamadınız mı olumm.

Dur çok güldüm, kendime geliyim…

Tamam, iyiyim.

1.90’nın üstündeymiş hepsi ve sarışınlarmış. Lan bunlar senin bahçeden erik aşırmaya çalışan evsizler falan olmasın sakın.Allah’ım daha neler duyacağız yauu, bir de adamlar sarışınmış, bak bak baak. Zaten bende de bi’ uzaylılık havası seziyolar bazen arkadaşlar, malum oluyo bana ehehehe.

Ve, adamlar koşarak kaçmışlar. Lan koşarak kaçtılarsa o şekli neyle yaptılar? Ceplerinde taşıdıkları çimbiçme makinasıyla falan mı?

Ayrıca bu adamlar uzaylı diğil mi abicim, nerde bunların UFO’ları? Servise falan mı bırakmışlar yoksa?

Ve ve, ”koşarak” kaçmışlarmış. Lan madem ışınlanabiliyolar, niye koşuyo’ olum bu adamlar? Deli mi dürtmüş bunları. Uzayda da var mıdır acaba öle deliler ”Müfit bak bakmadan işiyom olum;)” falan. Yoksa ışınlanma çemberine mi koşuyolarmış?

Ayrıca bu gizlilik niye olum?

Ne diye kaçıyonuz?

Hem benim tarlama şekil çizecen,hem de bi’ selam vermeden kaçıp gidecen hee? Gel bi’ çaıyımızı iç hemşerim, hepimiz aynı evrendeyiz sonuçta ahahaha.

Koskoca uzaylılar (1.90’nın üzerindeymiş ya hani) 1.50 boyundaki, çilli, şişko İngilizinden,Amerikalısından tırsıp kaçacak haa?

Hani bunların çok üstün teknolojileri vardı lan, bassın elindeki düğmeye kımıldamanı engellesin, durdursun seni orda, hatta bi’ çember yapsın, seni içine hapsetsin anasını satıyım.

Bu uzaylılar konusunu çok daha geniş bir şekilde ele alacam zaten, coming soon ama.

Şimdi altında birşey araman gerektiğini anladın mı pis beyaz? U understand ?

Varan 12 ;

International Weather Organization, yani Uluslararası Hava Organizasyonu. Ne demek la bu?

Resimde bir bilimadamı ve elinde bir kağıt var. Ve eliyle sanki komut veriyor gibi. Ve uçak, bulutları bilimadımının işaret ettiği yöne doğru sürüklüyor gibi.

Herneyse olom, ne demek oluyor tüm bunlar diye sevgilisinden yeni ayrılmış ve sorunu kendisinde arayan erkek tribi yapma bana, açıklayacaz işte bekle.

Cenevaarr 😉 Bu gördüğümüz şey İzlanda’daki volkanın patlamasından sonra oluşmuş ve oldukça uzun bir süre de etkisini korumuş bir kül bulutu. Bu kül bulutu birçok ülkeye de yayılmıştır aynı zamanda ve bu nedenle bölgedeki tüm uçuşlar iptal edilmiştir.

Yani, Yes Ash Cloud, No Plane…

Google Translate’e girersin sen şimdi dur ; Kül bulutu var, uçuş yok demek istedim kalın kafalı, İngilizce özürlü arkadaşım benim…

Şimdi, bu olaya ” olamaz mı yani, volkan patlamış ve kül oluşmuş iştiee” yorumu yapabilirsin, haklısın da. Amma ve lakin, sana gösteridğim tüm kartlarda olanlar tek tek gerçekleşmişse, bunun altında da birşey aramak benim hakkım, all right ?

Belki daha sonraki bir zamanda, daha büyük bir kül bulutu, daha büyük bir olaya sebep olacak,ve belki o kart onu anlatıyordur. Fark koyar mı? İndir o eli. Otur yerine. Geliyo cetvel kafana..

Varan 13 ;

Epidemic, yani Salgın. Salgın hastalık mı demek istemiş şair burda ? Tabbe laan. Daha ne salgını olcak anasını satıyım, orda kızılay işareti, iğneler, ilaçlar, eldivenler falan var.

Arkadaşım bi’ sakin ol, iyisin..

1995 yılında adamlar ‘salgın’ demişler. Niye demişler ki acep?

Tanıdık bir hastalık değil mi? H1N1 mişşş.. Ulan ne psikopat olmuştuk ya. Aman orda elini yıkama, şurda tuvalete girme, şunu yeme, bunu içme, şu tuvalaet kağıdını kullanma falan.

Bakın burda domuz gbinin bir dünya salgını olabileceğini yazıyor ; http://www.indigodergisi.com/45/gk.htm

Ondan sonracuma, burda resmi sitesi bile açılmış anasını satıyım ; http://www.grip.gov.tr/

Bak bak ; http://www.hurriyet.com.tr/yasasinhayat/13023112.asp

Sonra;

Ay ne tatlı ineeekk.. Bi sie go lütfen. Al sana ikinci bir saçma sapan hastalık türü ; Deli Dana.

O da nasıl bir isimse öle anasını satıyım, yok öküz altında buzağı hastalığı.

Deli dana, çılgın inek, küfürbaz öküz, depresyon stayla antilop, maloğlu mal ‘sığır’ gibi cibi…

Tanımına, tarihçesine bi’ bakın Allah aşkına ; http://tr.wikipedia.org/wiki/Deli_dana_hastal%C4%B1%C4%9F%C4%B1

Bu da başka bir icatları ;

Erzurum’un Kuşkonmaz Mahallesi’ndeki herhangi bir kapıyı çaldığınızda size ” Sen kimsin mi?” diye bir soru sorulur genelde ahahaha.

Neyse, sıçmadan gidelim.

Bu hastalık da bir anda çıkıverdi. Tüm dünyada yankılar falan uyandırdı. Kuşlar ifal edildi. Pardon İtlaf edildi, ifal tecavüz demek.

Peki bunlar niye çıkar kiee?

Ablacım sen niye fok balığı konuşuyon??

Neden mi?

Center for Disease Control, yanü Hastalık Kontrol Merkezi. Yaniii, bir merkez hayal edin, çeşitli hastalıklar çıkartabiliyor ve bu hastalıkları insanlara bulaştırabiliyorsunuz.

Peki sadist misin abi neden böyle birşey yapıyorsun?

Evet abi, bu adamlar gerçek anlamda sadisttir. Ve bu hastalıkları çıkartıp yaymaları için iki sebepleri var ;

1. Bu hastalıklar ölümcül. Yani bu hastalıkları yayarsan, dünya nüfusunu azaltabilirsin, yavaş yavaş tabi. Acele yok. Birden 50 milyon insan ölürse, millet bu adamların ağzına sıçar çünkü, ya da sıçıcak birilerini bulurlar. O yüzden yavaş yavaş, sindire sindire, şüphe çekmeden, çift dikiş..

2. Bunun gibi birsürü hastalık icat edersin, ve bunun bir de panzehirini icat edersin. Yani ilacını üretirsin. Senin yaptığın hastalığın ilacını senden daha iyi kim yapacak zaten. İşte bu yüzdendir ki, tüm o virüslerin ilaçları çok kısa bir süre içinde piyasaya sürüldü. Çünkü daha hastalığı yaymadan ilaçları hazırlamışlardı.

İşte bu ilaçları medya yoluyla tüm dünyaya tanıtırsın, dersin ki ”Sayın dünya, bak bu hastalığın ilacı bende var, eğer senin ülkende de böyle bir hastalık falan varsa, gel bana, çekinme sakın.”

Ve tüm dünyaya, hatta daha bu hastalığın görülmedği ülkelere bile bu ilaçları satarsın. Nolur?

Para kazanırsın. Milyonlar, milyarlarca dolar kazanırsın.

Bak bedavadan cebin para doldu hacı… Üstelik nüfusu da belli bir ölçüde azalttın..

Bir taşla kuş katliamı…

Varan 14 ;

Birinci kart ; Revolation, yani Devrim. İkinci kart ; Power to the People,yani İnsanlara Güç. Yani her ikisi de aynı anlama geliyor.

Zaten bu ‘devrim’ sözcüğünü pek bir duyar olduk son zamanlarda. Neredeyse tüm Arap ülkelerinde bir anda ayaklanmalar, isyanlar çıktı. Halk özgürlük diye bağırdı, bilmem baskıcı liderler falan belirdi.. Sonunda ne oldu? Devrim.

Şimdi bu devrim olayı öle bir yerde çıksa falan normal karşılarsın. Olabülü dersin.

Ama hiç mi dikkatinizi çekmedi lan, bir anda bütün o pısırık Arap ülkelerinde ardı ardına isyanlar, ayaklanmalar çıktı, hepsinin sonunda devrim oldu.

Peki bunu neden yaparlar?

Çünkü ; ülkenin başındaki liderler senin adamın değilse, senden emir almayı reddediyosa, sana sorun çıkarıyorsa, kendilerini sömürmelerine izin vermiyorsa naparsın? O adamı indirirsin. Nasıl indirirsin peki? İn lan ordan deyince inmez o.

Suikast mi yaparsın? O kadar ülkeye aynı anda suikast? Nah yaparsın.

Bunu doğal bir olaymış gibi gösterirsin.

Bu devrimin halk tarafından yapıldığını gösterirsin. Halkın kendi isteği, arzusu ve iradesiyle yaptığını sanmalarını sağlarsın. Böylece hem halk kendini hiç olmadığı kadar mutlu ve özgür addeder, hem de dünyanın dikkatini çekmez. ”Halk istedi abü yapcak bişey yok” olayı olur.

Bu devrimlerden sonra ne olur?

Kendisini sömürlerine izin vermeyen o ülkeler bir anda kendilerini Amerika’nın, İngiltere’nin, Fransa’nın kucağında bulur.

Büyük abilerinin her dediklerini harfiyen yapar, üstüne bir de ”çok saolun,Allah sizi başımızdan eksik etmesin” övgüleri yapar durur.

Zengin abilerimiz daha da zenginleşir, fakir kardeşlerimiz daha da fakirleşir. Geçinir giderler…

Varan 15 ;

Rewriting History, yani Tarihin Baştan Yazılışı. Gördüğünüz üzere tarih kitapları çöp kutusuna atılmış. Bugüne kadar bildiğiniz herşey aslında yalan olum yalan lan demek istiyorlar galiba bize.

Gerçekten öyle olabilir mi?

Yüzlerce şey var ama, en basitinden bir örnek vereyim. Fransız İhtilali.

Biz tarih kitaplarında ve hocalarımızın bizlere anllattıkları kadarıyla Fransız İhtilali’nin açlığa, susuzluğa, sömürüye, eşitsizliğe, haksızlığa karşı yapıldığını biliyoruz.

Acaba?

Fransız İhtilali birebir olarak masonlar tarafından yapılmıştır. Tüm maddi kaynaklarını masonlar sağlamış, ve halkı, tıpkı şuan Arap ülkelerinde yaptıkları gibi ayaklanmaya, isyan etmeye teşvik etmişlerdir. Ek askeri güçler temin etmiş, ordunun içindeki askerlerin birçoğunu krala ihanet etmesi için tutmuşlar ve Fransız

Devrimi denilen olayı tereyağından kıl çekercesine halletmişlerdir.

Yaaa.. Bize anlatılan şeylerle en ufak bir alakası yokmuş değil mi?

Daha nice örnekleri var bunun, fakat onlar daha sonra anacım. Coming Soon.

Son olarak Varan 16, kafam iflas etti yeter anasını satayım ;

Tercüme edeyim mi ?

Ve bu da…

Bunları birleştirince ;

Ahanda böyle oluyor. Hilary ablamız, Bill abimizin boynuna bir köpecikmiş gibi tasma bağlamış. Alla hallaa, ne garip fantezileri var bu Amerikalıların yaa. Tasmalar, kelepçeler falan, ilginç..

Neyse. Bu ne demek hacu?

Şu demek bebeğim, bende kal.

Duymuşsunuzdur belki, Bill Clinton’ın çoğu ropörtajını ‘yoğun zihin kontrolü’ altında verdiği konuşuldu baya. Hatta kamera arkası görüntüleriyle de bu ispatlandı.

Şunun gibi ;

http://youtu.be/t3duEgdlkug

Video, röportajın reklam arasına girdiği anda çekilmiş. Dikkat ettiyseniz Bill abi, kadın makyajı bıraktıktan sonra gözlerini dahi kırpmıyor, ki bu kadar süre normal bir insan bunu yapamaz. Kim yapar peki?

Eşşekler.

Zihin kontrolü altındaki insanlar sevgili sevgi pıtırcığı Polyanam benim…

Karttan ne anlıyoruz? Clinton’un birilerinin uşağı olduğu ve kullanıdığı çok açık, onu kullananlardan birisi de kendi eşi Hilary Clinton. Olayın farkında ve olaya hakim..

İşte bunlar şu ana kadar çok açık şekilde bize gösterilen ve bizim de yaşadığımız fakat gfarkına bile varmadığımız olaylar sinsilesi.

Bir de diğer kartlardan bazılarını göstereceğim. Hepsini göstermek mümkün değil, 300′ yakın kart var anasını satıyım. Her yerden bulabilirsiniz yani bu kartları, ki şuan çok popüler durumdalar internette..

Bazı kartcağızlar ;

Bank Merger ; Banka Birleşmesi…

Tax Reform ; Vergi Reformu…

Messiah ; Mesih… Sahte mesih planları da var bu adamların, bahsedecem sonra…

The Anti-Christ ; Deccal….

Media Blitz ; Medya Hava Saldırısı… Tüm medyanın bu adamların elinde olduğunu söylememe gerenk yok haralda….

Teflon Coating ; Teflon Kaplama.. Atılanlar bu adama işlememiş gördüğünüz üzre…

Population Reduction ; Nufüs Azaltma… Nufüs azaltma politikalarından bahsettik zatti…

Antitrust Legislation ; Güvenilir Olmayan Mevzuat…

Agent in Place ; Heryerdeki Ajanlar…

Multinational Oil Companies ; Çokuluslu Petrol Şirketleri

Plague of Demons ; İblis Vebası…

Meteor Strike ; Meteor Çarpışı…. Biliyorsunuz bununla ilgili haberler çoğaldı son zamanlarda…

Immortality Serum ; Ölümsüzlük İlacı… Bununla ilgili haberler de duymuşsunuzdur. Ölü insanlara yaptıkları bazı iğnelerden sonra ölülerin vücutlarındaki bazı kaslar hareket etmeye başlıyormuş falan…

Phone Company ; Telefon Şirketi… Her telefonu dinleyeceklerini çıkarabilirsiniz yanü..

Orbital Mind Control Lasers ; Beyin Kontrol Lazerleri.. Blue Beam olabülü mü bu??

Empty Vee ; MTV…

Eliza. Bu gördüğümüz hatun, Yapay Zeka’yı temsil etmekte…

Flesh-Eating Bacteria ; Et Yiyen Bakteri…

NASA. Ve bu gördüğümüz şey, bir stüdyo. N’apıyolar orda? Yoksa Ay’a çıkış mı o??

The Weird Turn Pro ; Garip Dönüş Programı, ya da Garipliğe Dönüş Programı, ki bu daha doğru…

Soldaki hatunu tanımayan yoktur zaten ; Lady Gaga…

Subliminals ; Bilinçaltı Mesajları. Dondurmanın ve buzların üzerinde ne yazıyor?

Sex.

Aslında bu gerçekleşen bir kart, aklıma gelmişken….;

veya

gibi binlerce örnek görebilirsiniz. İnternet b unlarla dolu anasını satıyım, aç bak.

http://youtu.be/MQXZCqsOmcM burda var örnekleri misal…

Ve son kart ;

NEW WORLD ORDER – WORLD WAR THREE….

YENİ DÜNYA DÜZENİ – III. DÜNYA SAVAŞI….

Şimdi tüm bu belgeleri gösterdikten sonra, hala bu olaylara ”tesadüf” veya ” olabilir altında bişey aramamak lazım” diyen o sığırların ağzına bacağınızı sokabilirsiniz….

Ayık olun gençler, hadi eyvallah

Reklamlar

Etiketlendi:,

8 thoughts on “İLLUMİNATİ OYUN KARTLARI

 1. Berk Erkarslan Ağustos 5, 2014, 9:29 pm Reply

  Abi ne geyik yapmışsın ya biraz gereksiz olmuş daha sade yaparsan güzel olurdu

 2. cizgifilm animasyonizle Ağustos 5, 2014, 10:25 pm Reply

  arkadaş güzel anlatmışında nedir bu kuyruk acısı ? tartışma yazısı yazmışın sanki sana bişey diyenmi oldu çok rahatsız edici daha gizemli yazsan o ”sığırcıklar ” zaten inanırdı

 3. Ortak Hesaplar Ekim 8, 2014, 6:18 pm Reply

  teşekkürler yayınlar için özellikle bu yayın için http://www.youtube.com/watch?v=MQXZCqsOmcM&feature=youtu.be

 4. hhaazzaarr Ekim 17, 2014, 11:02 am Reply

  bu sayfayı yeni gördüm ve bende çok önemli bir iş yapıyorsun.. gerçek olana doğru durana insanlar yanaşmaz lakin içerisinde yalan olan hikayeleri çok severler !! bu ilim ustalası idnelerde taaa ebesinin zangilinden beri varlar masonların tarihi eski mısıra dayanır fakat bunlar şentana taptığını gizlerler hatta kendi alt tabakaları dahil bunların ilime bilime akılcılığa demokrasiye değer verdiğini dini zorbalara karşı olduğunu bilir ama nerdeeee..deccalin hizmetçileri olarak görürler kendilerini ve onu bekliyorlar bunlara karşı durmak senin benim yapacağım iş değil sadece toplumu bilinçlendirebiliriz oda dedğin gbi sığır adam olur neyse 🙂

 5. kesintisizhaber Ekim 27, 2014, 2:07 am Reply

  Kardeş eyv çok sağol bilgiler on numara kanıtlar sağlam felan ama Allah için şu saçma salak anlatma tarzından vaz geç bu nedir lan 15 yaşındaki ergen tarzı vallaha billaha komik değilsin ya, fıkrasına gülünmeyen adam tribi var sende güldürmüyo kardeş cidden yapma etme boş muhabbetlerle kafama tecavüz ettin, 2dk da öğreneceğim bilgiyi 10dk yaptı gereksiz anlatım tarzın.

 6. Cemal Uysal Ekim 28, 2014, 6:47 pm Reply

  olabilir tesadüf :):):)

 7. Özgür Özgür Aralık 13, 2014, 5:59 pm Reply

  Kardeşim iyi güzel yazmışsın da bu kartların içinde “sahte uzaylı istilası” var ~ ekin çemberleri ve diğer her şey sahte bir uzaylı istilası yaparak insanların zihinlerini ele geçirerek ortaya çıkan kaos dan faydalanarak tüm devletleri devre dışı bırakıp dünya üzerine tek bir krallık(dikdatörlük) kurmak. -zaten bu masonların en büyük amacı-

 8. Özgür Özgür Aralık 13, 2014, 6:08 pm Reply

  Kartların Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=P8MSeznUKb0
  VE clone(klon) kartına örnek :

  VE blue beam :

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İran Analiz

İran-Şii Jeostratejisi ve Dünya Genelinde İran Destekli Şii Örgütler, İran-Şii Lobisine Dair Bilgiler

İç Savaş

Strateji - Taktik - Savunma

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: