ÜNİVERSTELİNİN KİŞİLİK KAYMASI


ALINTI LİNK :

http://tylerdrdn.blogspot.com/2012_05_01_archive.html

Tüm çikita muzculara selam. Ayrıca sizlere buradan öğrenim hayatınıza yol gösterecek özel bir bitki ile seslenmek istiyorum ;

Nane nane nane nane, nan naaaa nan naaaa neeeeee.

Bu dediğimi de asla unutmayın.

Şimdi, normal bir genç ile üniversteli bir genç arasındaki farkları anlatmaya çalışacam elimden geldiğince. Üniverste ortamına girip ”bunlar hangi kafada yaa” diyen olaya Fransız kalmış arkadaşım, gel benle..

O ”üniversteli” sıfatıyla yeryüzünü işgal eden tek hücreli memelilerin içlerine girdiğim zaman, yemin ediyorum ki kendimi bir an önce bu asalak varlıkların arasından sökmek için saniyenin milyarda birini sayar oluyorum. Bu nedenle bazı saptama ve görüşlerimi, benim gibi düşünenlerle paylaşmak istedim..

O zaman başlayak hacı.

Öncelikle üniversteli bir genç, üniversteli olmayan bir gençten neredeyse her alanda ayrılır. Üniversteli bir gencin havasından geçilmez sokaklarda, kediler bile yalanıp durur onları görünce, o derece yani.

Üniversteli bir genç, sırf o üniverstenin kapısından haftanın 5 günü ayağını içeri attığı için özgüven kazanır. Eskiden olduğu kişiyi o kapının ardında bırakır. Ve işin kötü tarafı da, kapıdan çıktığında onu bulamaz.

Sonuç ne?

”Başka biri oluş” , ”Kişilik kayması” , ”Samimiyetsizlik”…

Yuniversty. O Yee

Üniversteye başlarsan ne olur biliyon mu panpa ;

Hayatın boyunca pısırık, kendi bokunu bile kendi temizleyemeyen biriyken, üniverste kapısından içeriye adımını attığın zaman, lord olursun birdenbire.

Hayatın boyunca kızların sana neden hiç bakmadığını, yüz vermediğini düşünürken, üniverste kapısından içeri adım attığın zaman, Brad Pitt gibi hissedersin kendini birdenbire.

Brad Pitt Abi

Hayatın boyunca sana edilen her hakarete gözünü yumup, arkanı dönen biriyken, üniverste kapısından içeri adımını attığın zaman, sana yan gözle bakana bile Kuzey Tekinoğlu’ ymuşsun gibi posta koymaya çalışırsın birdenbire.

Kuzey Abi

Hayatın boyunca erkeklerin neden sana bakmadığını, neden diğer kızlarla daha çok ilgilendiğini, onlarda sende olmayan ne olduğunu düşünüp, bunalım stayla triplerine girerken, üniverste kapısından içeri adım attığında, bir Adriana Lima, bir Angelina Jolie olursun, erkeklerin peşinden koştuğu tribine kendini inandırır, ve hayatın boyunca istediğin bu olmasına rağmen, o erkeği takmıyormuş ayağına yatarsın birdenbire.

Adriana Lima Abla

Hayatın boyunca bir don bir atletle gezerken, oturup her sabah Pepe, Bez Bebek ve Acemi Cadı izlerken, her kanalı işgal etmiş olan kadın programlarının hergün hangi olayı konuştuklarını adın gibi iyi bilirken, üniverste kapısından içeri adım attığın zaman, asla tarzın olmayan giysileri giymeye başlar, hergün izlediğin şeyleri kendinden bile saklar, ve bir Kubrick, bir James Cameroon hayranı kesilip tüm entel şeylerden kendine bir pay çıkarırsın birdenbire.

James Cameron Amca

Hayatın boyunca ağzına alkol ve sigara değdirmemiş olan sen, o üniverste kapısından içeri adım attığın zaman en pahalı şarapları,”vuiski”leri ve en yeni çıkan sigaraları içer olursun birdenbire.

Sıvı bok.

Hayatın boyunca sana ”hög” deseler, ”zönk” diyecek bir kişiliğe sahip olan sen, ağzına tek bir kötü söz alıp, asla küfür etmeyen sen, karı-kız konuları açılınca oradan uzaklaşan ve o sohbetlerden hiç hoşlanmayan sen, sana söylenilen her şeye kafayı yermişcesine takan sen, o ünivertse kapısından içeri adım attığın zaman, her söylenilen şeye entelce bir cevap bulabilen, arkadaş ortamına girince tüm beyin nöronlarını yaratıcı küfür etmek için kullanan, karı-kız meselesi açılınca şurda burda kızlar konusunda ahkem kesen, ve sana söylenilen hiçbir şeyi asla takmayan, umursamaz uçuk genç tribine atlayan biri oluverirsin birdenbire.

N’oluyo olum sana?

Neden olmadığın bir kişiyi oynamakta bu kadar ısrarcısın lan?

Neden zenginlerin oynadığı elitlik oyununu oynamayı bir zorunluluk olarak görüyorsun olum sen?

Senin ağzına ayağımın dışıyla vururum arkadaşım.

İndir o eli.

Anasını satayım üniverste dediğin şey senin yıllardır gittiğin, mahallendeki okulun bir büyük boyu lan. Mahallendeki okulda Ali’nin ata nasıl baktığını öğreniyordun, üniverstede de Ali’ nin ata nasıl baktığını bilgisayar odalarında, labaratuarlarda daha ayrıntılı görüyorsun oğlum. Başka ne numarası var bu üniverstenin.

Okul dışında sümüklü Naciye olanların hepsi, okul içinde bir Miranda Kerr edasına bürünüyor anasını satayım. Hayır güzel olsalar yemin ederim içim acımıcak da, ulan seni yolda görsem yolumu değiştiririm, otobüste karşıma çıksan önümdeki ilk durakta acil iniş yaparım lan. Sen de aslında bunun böyle olduğunu gayet iyi biliyorsun, kıvırma şimdi. Ama o okulun içine girince bi havalar, bi kıvırmalar, peşinde koşulan kız edaları falan.

Burdan güzel olmayan kızlara sesleniyorum, arkadaşım, sen güzel değilsin. Sen Adriana Lima değilsin. Sen Angelina Jolie değilsin. Sen Miranda Kerr veya Tuba Büyüküstün de değilsin. Önce şunu kabul etmeyi öğren.

Ama sen dünyanın en çirkin kızı da değilsin. Elin yüzün düzgün, kendi halinde, sempatik, çekici ve birazcık da güzel olabilirsin, ama o kadar uzun boylu olamazsın arkadaşım. İşte bu yüzden, önce şu triplerinden vazgeç. Her kız peşinde koşulmasını ister elbet, ama her kızın koşulmaz arkadaşım şunu o kalın kafana bir sok önce.

Tabi tüm hayatı kız peşinde koşmaktan ibaret erkekler de var. İşte zaten işi de onlar bozuyor. Adamın işi gücü yok, konuştuğu her kıza prensesmiş hissi vermeye çalışıyor mesela. Aman şöle güzelsin, böyle çekicisin.. Yok efendim senin yanında Adriana Lima bok yesin..

Bir erkeğin en zayıf noktası kadınlarmış, bir sürü uzman böyle diyor. Ve etrafımdaki erkeklerin, bir kız gördüklerinde, büründükleri o şekilleri ve şaklabanlıkları gördükten sonra, bunun sosyal deneye tabi tutulmuş bir gerçek olduğunu kendim de gördüm.

Tüm derdi bir kızı yatağa atmak olan sevgili sapık ergen arkadaşım, senin ağzına kloset jeli dökerim. Seni tuvalet deliğine sokar, önce büyük sonra küçük tuvaletimi yapar, sonra da üzerine sifonu çekerim arkadaşım.

Bu şekle sokarım seni

Aslında insanların kişiliklerindeki tüm bu değişmeler ve bozukluklar, çevresiyle alakalı. Çevresine nasıl göründüğüyle alakalı. Çevresine bir nebze bile olsa elit görünmeyi boynunun borcu bilen o sığır sürüsüyle alakalı tüm bunlar.

İşte bu yüzdendir ki onlar, su gibi her girdiği ortama göre şekil alırlar. Ortamda küfür ediliyorsa ağzından insanlık tarihinin daha önce görüp duymadığı küfürler çıkmaya başlar. Sigara veya içki içiliyorsa hemen işin kaşarı olmuş bir kullanıcı ayağına yatar. Hiç olmadığı bir kişi üzerinden atıp tutarak prim yapmaya çalışır.

Sen değil misin lan üniversteye başlayınca sigaraya da, içkiye de başlayan?

Sen değil misin lan sırf çevrendekiler ettiği için küfür eden?

Sen değil misin lan sırf arkadaşların ateist diye, etrafta ateistim diye gezinen, ama babasının yanına gelince İslamdan bahseden, dedesinin yanına gidince ağzından Allah’ ın adını düşürmeyen?

Sen değil misin lan sırf etrafındaki elitler komünist diye, sosyalist diye, kemalist diye onların görüşünü kendi hayat felsefenmiş gibi savunan?

Sen değil misin lan döl israfı?

Kraldan çok kralcı sığır seni. Çift kişilikli bok çuvalı seni. Kıçtan bacaklı, tek hücreli amip seni.

Senin üzerine bu bodyci köpeği salarım lan

Herkes öyle değil diye düşünmeyin sakın, herkes değil ama çevredekilerin %90′ ı böyle, buna da inanın yani. Burada tecrübe konuşuyor. Yaşadım, gördüm, tecrübe ettim hepsini.

Örneğin çok yakın iki arkadaşım vardı. Biriyle 15, diğeriyle 6-7 sene gibi uzun süredir arkadaştık. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Yemeğimizi bile paylaşır yerdik. Ama üniversteye hazırlandığımız sırada, bu arkadaşım, dostum bildiğim kişiler, asla ve asla beklemediğim şeyler yaşattılar bana. Bunca senelik dostluğumuza, affedilmesi imkansız bir darbe vurdular, ihanet ettiler ve bundan hiç pişman olmadılar.

Hayattaki en çok güvendiğim insanlardan ikisi, hayatımda daha önce yaşamadığım bir şey yaşatmışlardı bana ; ihanet.
Dostluk herşeyi kaldırır ciğersiz, ama ihaneti kaldıramaz.

”Bir düşmanı bağışlamak, dostu bağışlamaktan daha kolaydır” demiş bir yazar. Buradan ona selam çakıyor ve ellerinden öpüyorum.

Neyse. Geçelim bunu şimdi. İçimde kalmasın diye anlatmak istedim sadece.

İnsanların kişilik kayması demiştim.

Size şunu diyeyim ciğersizler, insanlar artık inandığı şeyleri savunmaktan korkar olmuşlar. Bu dediğim şeye hiçkimse itiraz edemez. Çünkü bu benim düşüncem gibi görünse de, nesnel birşey aslında.

İnsanlar artık ”ben müslümanım kardeşim, ben namaz kılacam camide” demeye çekiniyorlar. Çünkü ateist çevre o kadar fazla ve etkin ki. Onların arasında bunları söylerse, ona ”gerici, yobaz, bağnaz, irticacı” gibi yaftalar yapıştırılacağını gayet iyi biliyor.

Ama burdaki ateistlerden kastım, birşeyleri araştırmış ve ona uygun bulduğu için ateist olmuş kişiler değil. Kişiye din meselesi inandırıcı gelmiyordur, maddeye inanmak daha doğru geliyordur, ve ona inanır, ateistliği seçmiştir, eyvallah, kimsenin buna sözü olamaz zaten.

Herkes kendi inancını seçmekte özgürdür.

Kimse ateist diye hakareti falan haketmez. Eden gavatlar da vardır o ayrı mesele, onlar en büyük gavattır zaten.

Ama ”ben ateistim, ve İslam karşıtıyım, namaz kılcaksan, türban takcaksan, dinini yaşıcaksan Arabistan’a git karrrdeşimm, biz laikiz eheleheyy yehiyyaaa =))))))))” diyen o gavatlar var ya, onları gördüğünüz yerde ağızlarına üzerine çiş sıçramış banyo terliğiyle vurun. Çıkarın ayakkabınızı, sokun ağızlarına. Toplum içinde donlarını indirin onların. Hiç çekinmeyin yani.

Artık namaz kılmak, türban takmak, camiye gitmek yobazlıksa eğer, seve seve, bayıla bayıla yobaz olurum arkadaşım. İnandığın şeyler doğrultusunda amel yapmak, yobazlıksa seve seve olurum yobaz.

Ben namaz kıldım diye yobaz olacam, sen ateist olduğun için elit olacan he?

Senin o bacaklarını koparır, oturma organına monte ederim arkadaşım. Sonra kollarını koparır, daha önce monte ettiğim bacaklarını oturma organından çıkarır ve bu kez kollarını monte ederim, bacakların da öksüz kalmasın diye ağzına sokarım.

Sen islam karşıtı, sen kemalist, sen namaza, ezana, türbana karşı olan sığır soyundan gelme kutsal bok böceği, işte sen en büyük YOBAZSIN.

Din hakkında konuşulunca ” amaann bırakın bunları yuuppbbbiii” diyen malın oğlu, sen tarihin en büyük yobazısın işte. Çünkü senin, insanların inançlarına ve düşüncelerine saygın yok.

Sen ateist olduğun için, herkesi ateist görmek istiyorsun. Başkalarının görüşleri zerre kadar umrunda değil senin. Onlara karşısın. Ve iştebu yüzden yobazsın.

Lafa gelince ” düşünce özgürlüğü, inanç özgürlüğü, demokrasi, cumhuriyet heleheleyyyyyy :)))” diye kıçını yırtan sen, ama biri televizyona çıkıp ” ben müslümanım, ve inançlarım ne gerektiriyorsa ona yapmak istiyorum” deyince ”yobaazzz, gericiiii, şeriatçıııı eeykkk bööö” diyen yine sen.

Sen nasıl bir boksun lan? Ne tür gavatsın olum sen?

Ve bu düşüncelerin çoğunun kaynağı da ”Üniverste”.

İşte bu yüzdendir ki, üniversteye gidenlerin çok büyük çoğunluğu ya düşüncelerini gizler, ya da düşünceleri onların içinde yok olur gider.

Kimse çevresiyle zıt görüşte olduğunu söyleyebilecek kadar cesur değildir çünkü. İşte bu yüzden asimile olmaya mahkumdurlar.

Benim bir sürü ateist arkadaşım, kemalist arkadaşım, sosyalist ve komünist arkadaşım var, hatta çevremde dinini yaşayan neredeyse kimse yok. Ama ateistiyle de, komünistiyle de, kemalistiyle de bu konuda en ufak bir tartışmamız olmamıştır. Çünkü saygı göstermeyi bilenler de var.

Herkesin inancı kendine arkadaşım. Tutup da ” sen niye inanmıyon lan Allah’ a dinsiiieezz” diye celallenmeye kimsenin hakkı yok ciğersiz. Tıpkı kimsenin kimseye inandığı şeyler yüzünden gerici, şeriatçı demeye hakkı olmadığı gibi.

Üniverstede başka birisi olunmaz ciğersiz. Sen üniversteye gidip de, başka biri olarak dönüyorsan evine, senin kişiliğin zaten hiç oturmamış. Sen hiç kendin olamamışsın.

Lan bazen kantinde gezerken bakıyorum etrafıma, her erkek yaptığı her şeyi kızlara iyi görünmek için yapıyor anasını satayım. Kızlar da aynı şekilde erkeklere iyi görünmek için. Ve sonunda da birbirlerini buluyorlar tabi. Ama bir de ondan sonrası var..

Ya sonra?

Mutlu çift senaryosu ve en yılın en sexy çifti yarışmasına girmeye çalışıyormuşçasına yapılan, birbirinden anlamsız hareketler bütünü..

Ulan gören de Brad Pitt – Angelina Jolie çifti sanar bu gavatları ;

Ya da Chad Michael Murray – Kenzie Dalton ;

Bakın bu çiftler yılın en sexy çifti olabilirler, ki defalarca da olmuşlardır ehehe. Ama sizin biriniz Murtaza, diğeriniz Naciye, biriniz Sülo öbürünüz Sülosu anasını satayım. Biriniz kör, öbürünüz topal. Biriniz bozacı, öbürünüz şıracı lan. Bu ”en sexy biziz yippaa” ayakları niye?

Bakın burda insanları küçümsediğimden falan söylemiyorum bunları, beni tanıyan zaten bilir öyle birşey yapmayacağımı. Fakat sen herkese yanındaki kızla veya erkekle hava atmaya çalışıyor ve kendin olmaktan çıkıyorsan, ve bunu milletin gözüne gözüne sokuyorsan, ben sana bunları derim arkadaşım. Hakkım da.

Çünkü sen yaptığın herşeyi benim için, bana iyi görünmek için yapıyorsun, sürekli gözüme birşeyler sokmak istiyorsun. Özellikle de benim yani, benim gibi bir psikopatın, yanlışşş, alırım ben paçanızı aşağıya..

İşte böyle boş beleş insanlara hep acımışımdır. Hayatı boyunca bir boka derman olamamış kutsal bok böcekleri, bir anda herkese ”ben en iyiyim” ahkemleri kesiyor ya, işte ona acayip gülüyorum anasını satayım.

Sen zaten birazcık erdemli olabilseydin, hayatın boyunca inandığın ve savunduğun şeyleri, herşeye ve herkese rağmen yine savunmaya devam ederdin.

İnandığın şeyler için kimseden utanmazdın.

Kimseden çekinmezdin.

Kimseye başka biriymiş gibi görünmeye çabalamazdın.

Ah bir kendin olabilsen ciğersiz ahh.. Sana şunu söyleyebilirim ki, kendin olabilirsen , her zaman toplumda bir farkın olur. O taklitçilerin hepsinden ayrı bir yere koyulursun. Samimi ve dürüst olmak yeter bunun için. Tabi toplum beni sevecek diye yapma bunu, bırak bok yesin onlar, sen kendini sevmek için yap. Aynaya baktığında, başını yastığa koyduğunda ”bugün yaptığım şeyle gurur duyuyorum ” diyebilmek için yap…

John Coffey…

Dikkat çekmek için fiziğinin John Coffey gibi olması gerekmiyor, o, cüssesi iri olduğu için değil, kişiliği farklı olduğu için dikkat çekmişti. İnsanlar onu bu yüzden sevmişti.

Kendi halinde olmak, ama kendin olmak..

Hayatın her anında kendiniz olabilmeniz dileğiyle, hadi eyvallah..

Etiketlendi:,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: