Tansel Çölaşan: CHP yönetimi Atatürk’ün partisi olma onurunu önemsemiyor


Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Şubesi tarafından düzenlenen eşgüdüm toplantısına katılan ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan, “Ne yazık ki CHP yönetimi Atatürk’ün partisi olma onurunu önemsemiyor” dedi. Cumhuriyetin korunması için İşçi Partisi’nin aktif bir görev

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Şubesi tarafından düzenlenen eşgüdüm toplantısına katılan ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan, CHP’nin Atatürk’ün partisi olma sorumluluğunu taşıyamadığını söyledi.

Toplantıda çarpıcı açıklamalar yapan Çölaşan, "Bizler, Türkiye Cumhuriyeti kurucu iradenin temsilcisi olduğumuzdan, ülke gündemi doğrudan görev alanımızdır" dedi. Ayvalık’a bağlı Küçükköy beldesinin dünyaca ünlü turizm merkezi Sarımsaklı’da bulunan Çavdar Otel’de yapılan ADD Bölge Eşgüdüm Toplantısında ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan, MYK Üyesi Sevil Nazan Keskin ve çevre ilçelerin temsilcileri ile Küçükköy Belediye Başkanı Mesut Ergin ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı oturumda katılımcılar saha çalışması ortak görüşünde birleşti.

CHP YÖNETİMİ, ATATÜRK’ÜN PARTİSİ OLMA ONURUNU ÖNEMSEMİYOR

Toplantıda, ülke gündemiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Tansel Çölaşan, Atatürkçü Düşünce Derneği’nin Türkiye Cumhuriyetinin kurucu iradesinin temsilcisi olduğunu vurgulayarak, "Türkiye’nin gündemi bizim gündemimizdir. Ülke sorunları doğrudan görev alanımıza giriyor. CHP’nin yarattığı boşluğu da biz dolduracağız. Halka sadece düşünsel anlamda değil, eylemsel olarak Atatürk’ün ilkelerine sahip çıkması gerektiği anlatılmalı. Ne yazık ki, CHP yönetimi, Atatürk’ün partisi olma onurunu önemsemiyor. Taban ise ilkelere sahip çıkmak için bir ışık bekliyor.

İŞÇİ PARTİSİ AKTİF GÖREV ÜSTLENMİŞ DURUMDA

Bu konuda içi boşaltılmış MHP’yi saymıyorum bile. Türkiye Cumhuriyetinin kazanımlarının korunması için İşçi Partisi de aktif bir görev üstlenmiş durumda; ancak onlara karşı da halkta yanlış bir algı var. Bunu aşmaları gerekir. Bugün artık bölünmenin engellenebilmesi için bütün yurtseverler yan yana gelmeli" dedi.

"TEHLİKE BÜYÜK"

Türkiye ve Suriye’nin bölünmesine karşı eylem birliği çağrısı yapan Çölaşan,"AKP, kendi misyonu gereği ABD ve İsrail’in amacına hizmet ediyor. Bugünkü tabloda bölünme anayasası ile Türkiye çok büyük tehlikede. Halkın bu tehlikeyi görmesini sağlamalıyız" ifadelerini kullandı.

ulusalkanal.com.tr

Etiketlendi:, ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: