GENELKURMAY’A, ‘GÖNÜLLÜYÜZ’ MEKTUBU YAĞIYOR


‘Terörle mücadeleye katılmak istiyoruz’

Genelkurmay Başkanlığı, vatani hizmetini tamamlamış birçok vatandaşın, ‘Gönüllü‘ olarak Mehmetçikle birlikte teröristle mücadeleye katılmak için Genelkurmay’a ileti ve mektup gönderdiğini açıkladı.

TSK, vatandaşların bu isteğinin bölücü terör örgütü mensuplarıyla mücadele eden askerlerin azim ve kararlılığını perçinlediğini belirtti.

Genelkumay Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklama şöyle:

"Vatani hizmetini tamamlamış duyarlı birçok vatandaşımız, Genelkurmay Başkanına ilettikleri mesaj ve mektuplarla, öGönüllüö olarak Mehmetçikle birlikte teröristle mücadeleye katılmak istediklerini bildirmiştir.

Milletimizin birlik ve beraberliğine ve ülkemizin bekasına kast edenlere karşı verilen mücadelede aktif olarak görev alma isteğini dile getiren bu talepler, ülkemizin kahraman evlatlarının yüreklerinde taşıdıkları vatan, millet ve bayrak sevgisinin en güzel tezahürüdür.

Asil milletimizin bu teveccühü, hâlihazırda bölücü terör örgütü mensuplarıyla mücadele görevini sürdürmekte olan kahraman Mehmetçiğin azim ve kararlılığını perçinlemektedir. Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları, bağrından çıktığı Yüce milletinin sevgisinden, güveninden ve sonsuz desteğinden aldığı güçle, bölücü terör örgütü mensuplarına karşı verilen mücadeleyi aralıksız sürdürmektedir.

Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları adına, Yüce milletimizin asil evlatlarına, dile getirdikleri samimi duygularından ve vermiş oldukları güçlü destekten dolayı, teşekkür ediyor, sağlıklı ve mutlu günler diliyoruz"

DAHA ÖNCE DE YAPILMIŞTI

Vatandaşlar, daha önce de, özellikle terörle mücadelenin yoğunlaştığı dönemlerde aynı yöntemler ile Mehmetçiğe olan desteklerini iletiyorlar. Emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt‘ın Genelkurmay Başkanı olduğu dönemde ise lise öğrencileri kendi kanları ile yaptıkları Türk Bayrağı tablosunu hediye etmişlerdi. Hatta öğrenciler, aynı tablo ile (SÖZDE) Balyoz ve (SÖZDE) irtica ile mücadele davasında yargılanan emekli Albay Dursun Çiçek ile de hatıra fotoğrafı çektirmişlerdi.

ASKERHABER / ANKARA

Etiketlendi:, , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: