Doğu PERİNÇEK – Kaşif Kozinoğlu’nun yüksek morali!


Kaşif Kozinoğlu’nun yüksek morali!

20 Kasım 2011 günlü gazetelerin sayfalarını tek tek çevirin, köşeye bucağa bakın, Kaşif Kozinoğlu’nun ölümüyle ilgili tek satır bile bulamazsınız. Haberler, bir emirle bıçakla keser gibi kesilmiştir. Bilinmemesi gereken, artık onların avuçları içinde değildir. Tek çareleri suskunlukla veya gürültüler yaparak örtmektir. Ama suçlarının üstünü örtme şansını kaybetmişlerdir. Ne kadar çok bastırırlarsa, o kadar şiddetli patlak verecektir.

Kaşif Kozinoğlu kimdir?

MİT Dış Operasyonlar Daire Başkanı!

Öyle çöplükten bulunmuş "Gizli Tanık", "Gizli Sanık", yüzünü örten maskeli, karanlık ihbarcı değil!

Adıyla, sanıyla toplumun önüne çıkıyor. Bilgisayarda falan yazmıyor, bildiklerini kamuya elyazısıyla açıklıyor.

Ergenekon ve Balyoz yalanlarını çarşaf çarşaf yayınlayanlar, bu kez görevlerini gerçeğin üzerini örterek yapıyorlar. MİT’in üst düzey yetkilisi ve Dış Operasyonlar Daire Başkanı’nın anlattıkları haber değildir. Çünkü ABD’nin BOP Eşbaşkanlığı’nın haber tanımına uymuyor. Habercilik, artık YALAN HABERCİLİK’tir.

İstihbarat örgütlerinin bilinen yöntemleri vardır. Uydurma imzalarla, özelikle yazım hatası bol metinlerle bilgi karartma veya bilgi bozma operasyonları yaparlar.

*** *** ***

"Kamuoyu önüne çıkartılmaması gereken adam"!

Kaşif Kozinoğlu’nun tavrı, onlarla karıştırılmamalıdır. Elyazılarını Aydınlık’a veriyor. Kimliğini gizlemiyor. Varlığını ortaya koyuyor.

Çünkü zaten bir süre sonra Mahkemeye çıkacaktır. Söylemesi gerekenleri gümbür gümbür söyleyecektir. Mahkemede açıklayacağı gerçekleri, kamuoyunu bir bakıma alıştırmak ve gecikmemek için yazıyor.

Zaten olayın can alıcı noktası burasıdır.

*** *** ***

Kaşif Kozinoğlu MİT’in CIA güdümünde yaptığı operasyonları bilen adamdır!

Hem de Orta Asya ve Kafkaslar gibi çok hassas bölgelerde.

BOP Eşbaşkanlığı ve çevresinin gizli hesaplarını, karanlık işlerini, ABD güdümlü faaliyetini de bilen adamdır.

Mahkemede neler anlatacağını, BOP Eşbaşkanlığı ve derin örgütlenmesi de biliyor. Bu nedenle Mahkemede konuşmaması gereken üst düzey görevlidir.

Ancak Kozinoğlu’nu susturmak isteyenlerin hesabı Bağdat’tan dönmüştür. Kozinoğlu, elyazıları ve savunmasıyla Cumhuriyet yıkıcılarının hamlesine hazır olduğunu gösteriyor.

*** *** ***

Süngü hücumu!

Her savaşçı gibi, her olasılığa karşı önlemlerini almıştır. Süngü hücumuna kalkma kararı verdiği görülüyor. Toprağa düşebilir. Önemli olan hücumun başarıya ulaşmasıdır.

Odatv davası başladı. 40 sayfalık savunmasını ortadan kaldırma şansını da kaybettiler. Çünkü Kozinoğlu’nun koğuş arkadaşları sayfa sayfa kameraya aldırttılar.

Kaşif Kozinoğlu, kim olduğunu, hangi "hassas" denen görevler ve operasyonlar yaptığını biliyor; ABD Gladyosu için oluşturduğu tehdidi elbette herkesten çok biliyor. O nedenle kendisini "öldürmek dahil her şeyi yaptırabileceklerini" açık açık elyazısıyla yazmıştır. (Aydınlık, 19 Kasım 2011)

Aydınlık, o satırları elyazısıyla birinci sayfadan 8 sütun vermeliydi. Yine vermelidir.

*** *** ***

Yüksek moral ve mücadele çağrısı!

Kozinoğlu’nun yazdıklarından, moralinin çok yüksek olduğunu anlıyoruz. BOP Eşbaşkanı için yaptığı saptama çok çarpıcıdır: "SONA GELDİ"

Ve devamında bir mücadele çağrısı yapıyor. Çünkü ABD’nin sözleşmeli personelleri, kendiliğinden yıkılmayacaklardır. Kozinoğlu’nun deyişiyle onların "buradan bile kurtulma ihtimali çok düşlük de olsa mevcuttur." Öyleyse vatanını seven, Cumhuriyetini seven harekete geçmelidir!

*** *** ***

"Silahınızda bir mermi kaldı"!

Kozinoğlu’nun Aydınlık’ta 16 Kasım 2011 gününden beri yayımlanan elyazılarındaki durum tahlili, cesaretinin ve ataklığının nedenini de ortaya koyuyor. Kozinoğlu, Cumhuriyet yıkıcılarına meydan okumaktadır:

"Silahınızda bir mermi kaldı. Şu ana kadar hep boşa attınız. Bunu da boşa atacaksınız. VURULACAKSINIZ!" (Aydınlık, 20 Kasım 2011)

Yıkılacaklar, hiç şüphe yok. Yaşanan bütün süreçler, BOP Eşbaşkanlığı’nın tezgâhladığı tertiplerin altında kalacağını gösteriyor. Bunun nesnel verilerini önümüzdeki günlerde tartışacağız.

ABD’nin BOP Eşbaşkanlığı, büyük bir milleti karşısına almıştır. Ne yaparsa yapsın, hangi tertiplere, hangi cinayetlere kalkışırsa kalkışsın, buradan çıkış yoktur.

Doğu PERİNÇEK – 24 Kasım 2011 – Silivri

Nur içinde yat Kaşif abi ….

http://dunya48.free.fr/index.php/siyaset/7058-dogu-perincek-kasif-kozinoglunun-yuksek-morali.html

Etiketlendi:, ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: