Gizli belgelerle AK Parti’yi, vekillerini bitirme planları hazırlamış


AK Parti Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan, partisinin Bandırma’daki ilçe kongresinde "Ergenekon" davasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Prenses düğün salonunu dolduran 600 kişiye hitaben konuşma yapan Milletvekili Öztaylan, "Hava Kuvvetleri Komutanlığının çeşitli hava üstleri komutanlarına gönderdiği gizli Ergenekon davası resmi belgeleri işte elimde. Ergenekon davasından tutuklanan Hava Kuvvetlerindeki komutanlar, gizli belgelerle AK Parti’yi, vekillerini ve AK Parti’li belediye başkanlarını bitirme planları hazırlamış. Gizli belgede komutanlar, AK Parti’li vekillerin, başkanların, yakınlarının irticai faaliyetlerini video ses
kayıtlarınla tespit edin. Yakınınız bulunan gazetecilerle temasa geçip Ak Parti’yi yıpratan olumsuz haberler hazırlatın. Bankalarda çalışan personel eşleri AK Parti’li Bakanların, Milletvekillerinin yakınlarının banka hesaplarını, kredi kartı harcamalarını düzenli takip edip komutanlara rapor versin gibi çok sayıda gizli talimatlar var. Bunlar işte elimdeki gizli belgede yazıyor.

Ergenekoncu komutanlar bizim gibi vatanını seven vekillerle uğraşmasın, gidip PKK itiyle uğraşsın. Ben yine geçen hafta Edremit’e gittim, vatandaş yolda bana sordu ‘senin adın Hrant mı?’ diye. Ben de ‘Ben ne Ermeni’yim ne de Hrant’ım, ben Türk’üm’ dedim. Yine burada söylüyorum, ‘ben ne Ermeni’yim ne de Hrant’ım, benle uğraşmayın’ " dedi.

http://www.stargazete.com/politika/oztaylan-dan-ergenekon-aciklamasi-haber-420068.htm

Etiketlendi:, , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: