Korkunç iddia: Teker teker susturuluyorlar!


Faili meçhul cinayetleri ve Ergenekon yapılanmasını çözecek kilit isimler ya ölü bulunuyor ya zehirleniyor ya da ilaçlarla susturuluyor.

Yeni Akit’in haberine göre; faili meçhuller, Eşref Bitlis, Bahtiyar Aydın, Kazım Çillioğlu, Rıdvan Özden ve Gaffar Okan gibi terörün kök salmasına engel olmaya çalışan güvenlik görevlisi ve aydınlara yönelik suikastlarla, kargaşa ortamını körükleyen provokatif eylemlerinin sorumlusu JİTEM’i komuta eden dönemin kudretli paşalarının tutuklanır tutuklanmaz bunama emareleri göstermeleri “çok iyi numara mı yapıyorlar, yoksa susturuluyorlar mı” sorusunu gündeme getirdi.

JİTEM’in kurucusu Arif Doğan , eski Jandarma Genel Komutanı Şener Eruygur , Özel Harekatçı İbrahim Şahin ve son olarak eski Jandarma Genel Komutanı Teoman Koman “bunama” ve “hafıza kaybı” yaşanlar arasında. Yine bir dönem JİTEM’de görev alan Ergenekon un kilit ismi Levent Ersöz ise “Her şeyi anlatacağım. Konuşursam ışığı göremezler” şeklindeki tehdidinden sonra vücuduna ‘et yiyen bakteri’ enjekte edildi. Derin yapının MİT içerisindeki ayağı Kaşif Kozinoğlu ise şüpheli bir kalp krizi ile hayatını kaybetti.

YA ÖLDÜLER YA DA KONUŞAMAYACAK DURUMA GETİRİLDİLER

Ergenekon, Balyoz gibi davalar öncesi hükümeti yıpratmak için dağ bayır demeden gezip miting üstüne miting yapan, ortaya çıkan telefon görüşmelerinde türlü planlar içinde oldukları belgelenen “Turp gibi” JİTEM’ci generaller, bunama, unutkanlık, işitme kaybı, ağır enfeksiyon gibi gerekçelerle ifade vermiyor. Derin yapının kilidini açacak önemli isimlerin ani kalp krizi ile öldürüldüğü yada konuşamayacak duruma getirildiği iddia ediliyor.

ERUYGUR, TOLON’UN GÖZETİMİNDE BEYİN KANAMASI GEÇİRDİ

İşte sırlarını açıklamayan ya da açıklamayacak duruma getirilen o isimler:

Ergenekon sanığı Hurşit Tolon’la birlikte Kandıra F Tipi Cezaevi’nde kaldığı koğuşunda başını merdivene çarptığı ve beyin kanaması geçirdiği belirtilen eski Jandarma Genel Komutanı emekli Orgeneral Şener Eruygur’un kendi adını dahi hatırlamayacak duruma geldiği iddia edilmişti. Avukatının, “Müvekkilim okuma yazma dahi bilmeyen 7 yaşında çocuk gibi. Yargılanma ehliyeti yok” açıklamasının ardından Eruygur’un, son sağlık durumu, cezai ehliyeti ve duruşmaya katılma yeteneğinin belirlenmesi için bir kez daha Adli Tıp Kurumu’na sevk edilmesine karar verildi.

DOĞAN ŞU AN NEFES DAHİ ALAMIYOR

JİTEM’in kurucusu emekli Albay Arif Doğan ise adı soruşturmaya karıştığı güne kadar dağ bayır gezip emlak işi yapan biri olarak biliniyor. İhbar üzerine Beykoz Çavuşbaşı’ndaki emlak dükkanı basılan Doğan’ın operasyon öncesi dükkanında bulunan bir kamyon askeri mühimmatı Jandarma’ya taşıttığı ifade ediliyor. Dehşete düşen ses kayıtları ortaya çıkan Arif Doğan sorguya çağırıldıktan kısa süre sonra tekerlekli sandalyeye bağımlı duruma gelmiş, ağır akciğer ve 4. evre kalp yetmezliği teşhisiyle yoğun bakıma alınmıştı.

ÖZEL HAREKATÇI ŞAHİN DE BUNAYANLAR ARASINDA

JİTEM’le koordineli cinayetler ve bombalama eylemlerini organize ettiği iddia edilen Ergenekon tutuklularından eski Özel Harekatçı İbrahim Şahin, Susurluk davasında da kendisini hapis yatmaktan kurtaran “bunama” raporunu tekrar aldı ve mahkemeye sunarak tahliyesini talep etti. Mahkemede sorulan soruların büyük bölümüne “hatırlamıyorum”, “duyamıyorum” şeklinde cevap veren Şahin’in hakkında süren soruşturmadan habersiz yaptığı telefon görüşmelerinde ise gayet sağlıklı düşünebildiği, Ankara’daki bir AVM’yi havaya uçurma planlarını zekice yönlendirebildiği görülüyor.

KOZİNOĞLU SIRLARI İLE GİTTİ

ODA TV soruşturması kapsamında tutuklanan derin yapının MİT içerisindeki ayağı Kaşif Kozinoğlu 13 Kasım 2011’de cezaevinde hayatını kaybetmiş, ölümü derin tartışmalara neden olmuştu.

SON İSİM KOMAN MI?

28 Şubat soruşturmasında tutuklanmadan önce gayet sağlıklı olan JİTEM’in kurucusu eski Jandarma Genel Komutanı emekli Orgeneral Teoman Koman da hafızasını kaybedenler arasına katıldı. Koman önceki gün tanık olarak dinlendiği Ergenekon davasında sorulan soruların büyük bölümüne “hatırlamıyorum”, “duymadım”, “bilmiyorum” şeklinde cevaplar vermiş, tutuklu olduğunu dahi bilmediğini belirtmişti.

YÜKSEK DOZDA “BENZODİAZEPİN” ANİ BUNAMAYA NEDEN OLUYOR

Uzmanlar uykusuzluk ve endişe bozukluğunun tedavisinde kullanılan, etken maddesi “benzodiazepin” olan bazı ilaçların sağlıklı bireylere yüksek dozda verildiğinde bunamaya, ani hafıza kaybına neden olduğunu belirtti. İngiliz Tıp Dergisi’nde yayımlanan araştırmaya imza atanlardan Bernard Begaud, neden-sonuç ilişkisi bulunamasa da istatistiklerin bu maddeye maruz kalanlarda bunama riskinin yüzde 50 olduğunu, bu maddeyi yüksek dozda alan her iki kişiden birinin hafıza kaybına uğradığını belirtti.

YENİ AKİT

Etiketlendi:, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: