Bakan’ın yengesi “Ergenekon”cu çıktı


Bölücü unsurların organize ettiği 29 Ekim yürüyüşünün ardından, Erdoğan’ın ‘terörist’ dediği kadın, bakanın akrabası çıktı. Kendi uydurduğu Ergenekon safsatası AKP’ye misliyle döndü.

Ankara Ulus’taki Cumhuriyet Bayramı yürüyüşünde hastanelik olan Hasibe Özbay, “Ahmet Davutoğlu’nun yengesiyim. Ama bana ‘Geçmiş olsun’ demedi. Aramadı bile” diye sitem etti.

HASİBE TEYZENİN KABURGASI KIRILDI

AKP’lilerin “Marjinal” Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in ise “Ergenekoncular”olarak nitelendirdiği Ankara’daki Cumhuriyet Bayramı yürüyüşüne katılanlardanbiri de 73 yaşındaki Hasibe Özbay’dı. Hasibe Teyze, polisin biber gazı, tazyikli suyla yaptığı müdahale sonrası kanlar içinde kaldı. Yere düşünce ezilme tehlikesi atlattı. Hasibe Özbay’ın, Ulus’taki olaylar sırasında 5 kaburgası, sağ el bileği ve sol kürek kemiği kırıldı. Gözünde yırtık oluştu ve kafası yarıldı.

BAKAN’IN DAYISIYLA EVLİ

Sözcü gazetesinden Başak Kaya’nın haberine göre; şimdi Ankara’daki bir hastanede tedavi gören 73 yaşındaki Hasibe Özbay’ın bir bakanın yakını olduğu ortaya çıktı. Hasibe Teyze, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun dayısının eşi olduğunu söyledi. Davutoğlu’nun yengesi olan Özbay, ”Geçmiş olsuna gelmedi. Bir kez bile aramadı. Ailesiyle daha çok görüşürdük” diyerek sitemde bulundu. Hastane odasında ziyaret ettiğimiz Özbay, gelen geçmiş olsun telgraflarını gördükçe mutlu olduğunu da sözlerine ekledi. Doktorların “7 haftadanönce sağlığına kavuşması zor” dediği Hasibe Özbay, özellikle kaburgalarındaki kırıklar nedeniyle acı çekiyor.

“BEN HER YIL OLDUĞU GİBİ 1. MECLİS’E GİTTİM”

Tansiyon ve şeker hastası olduğunu söyleyen Özbay’a, CumhuriyetBaşsavcılığı’ndan kendisine bir tebligat gelmesi durumunda ne yapacağını sorduk. Özbay, “Ben her yıl olduğu gibi Birinci Meclis’i ziyarete gittim. Bana niye tebligat gelsin ki. Zamları protesto etmeye gitmedim. Bundan sonra da her zaman ki ziyaretlerimi yapacağım” dedi.

“TERÖRİST DEĞİLİM”

6 gündür hastanede tedavi altında tutulan Bakan Ahmet Davutoğlu’nun yengesi Hasibe Özbay, ”Ben terörist değilim. Dört çocuk sahibiyim. Vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirdim. Bu millet için görevimi yaptım. Hiç aklıma gelmezdi Cumhuriyet’in kuruluşunu kutluyorum diye böyle şeyler yaşayacağım. Gelecek yıl da bayrağımı alıp Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayacağım” diye konuştu.

Ensonhaber

Reklamlar

Etiketlendi:, , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İran Analiz

İran-Şii Jeostratejisi ve Dünya Genelinde İran Destekli Şii Örgütler, İran-Şii Lobisine Dair Bilgiler

İç Savaş

Strateji - Taktik - Savunma

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: