ÖNEMLİ !!!!! —– LÜTFEN KİTAP BAĞIŞ KAMPANYASINA İŞTİRAK EDİN, KUTSAL BİR GÖREVE H AYIR DEMEYİN !!!! —– ÖNEMLİ !!!!! /// @siring


Adım Kadir Saraç, Hakkâri’nin Şemdinli İlçesinde Altınsu Köyü Atatürk Ortaokulunda Türkçe öğretmeniyim. Okulumuza bu yıl atandım.

Okulumuz sene başında üç defa yakıldı. Bu zor şartlara rağmen okulumuzda eğitim ve öğretime devam ediyoruz. Burası bir köy okulu ama Hakkâri’nin en başarılı okulu diyebilirim. Özellikle SBS sınavında aldığımız başarılar okulumuzun adından sık söz ettirmesini sağlıyor.

Okulumuzda çok kaliteli ve başarılı öğrenciler bulunmaktadır. Gelecek vaat eden, zeki ve pırıl pırıl öğrenciler; fakat ellerinden tutacak, onlara rehberlik yapacak çok az kaynaklara sahiptirler. 850 öğrencinin bulunduğu okulda kütüphanemizi kitap olmadığı için kullanamıyoruz.

Öğrencilerimiz ilçe hayatının dışına, sadece kütüphane penceresinden bakabilmekteler. Onlara, hayata yeni bir pencereden bakmaları için sizden ilköğretim seviyesine uygun kitap talep ediyoruz. Öğrencilerimizin, buna gerçekten çok ihtiyaçları var. Kitaplarınızın nice hayallere ab-ı hayat olacağının teminatını verebilirim. Unutmayın ”Her kütüphane bir hapishane kapatır “ sözü tam da bu coğrafyada anlam kazanıyor.

Yarının umutları olan öğrencilerimize el uzatmak istiyorsanız kitaplarınızı aşağıdaki okul adresine sabırsızlıkla beklemekteyiz.

ATATÜRK ORTAOKULU

ALTİNSU KÖYÜ/ŞEMDİNLİ PK:30800

Şemdinli /Hakkari

Kadir Saraç (Türkçe Öğretmeni)

Tel:0543 418 71 89

Etiketlendi:, ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: