Bir kadın İsrail için neler yapabilir? İşte cevabı!


İsrail eski Dışişleri Bakanı Tzipi Livni’nin, MOSSAD’da ajanlık yaptığı sırada üst düzey Arap yöneticileri ve bürokratlarla “siyasi taviz koparmak” amacıyla cinsel ilişkiye girdiğini itiraf ettiği öne sürüldü.

Mısr el Yevm gazetesinin haberine göre 2009 yılında İngiliz The Times gazetesine röportaj veren Tzipi Livni, İsrail devletine katkı sağlayacak bilgilerin edinilmesi için karşı cinsel ilişkiye girmeye karşı olmadığını söyledi.

Livni ayrıca Arap dünyasında önemli isimleri, kurduğu cinsel ilişki yoluyla tuzağa düşürmekle ve bu sayede operasyonlarda yaptığı “kahramanlıklar”la iftihar ettiğini, eğer bunu bir kez daha yapması gerekirse hiç düşünmeden yapacağını kaydetti.
Gazetenin haberine göre Livni ayrıca, kendisinin Avrupa’da çeşitli skandallara adının karıştığını, ancak Mossad’ın bundan kurtardığını ifade etti.

Likud Partisi’nin eski lideri Livni, görev yaptığı yıllar boyunca duygusal bir ilişkiye girmediğini zira bu tür bir ilişkinin taraflar arasında karşılıklı güven ve sadakati gerektirdiğini, ajan olduğu sırada bu tür bir şeyi yapmasının mümkün olmadığını dile getirdi. Livni, “Taraflar belirli kuralları yerine getirirse kısa süreli ve geçici ilişkiler kurabilirler” şeklinde konuştu.

Livni’nin açıklamaları, İsrail’in tanınmış hahamı Ari Shavat’ın İsrailli kadınların önemli bilgiler elde etmek amacıyla cinsel ilişkiye girmesinin Yahudilik açısından bir sakıncasının bulunmadığı fetvasını vermesinin ardından gelmesi dikkat çekti.
Livni’nin ofisiyle görüşen The Times of Israel adlı internet sitesi ise, Mısr el Yevm gazetesinin haberinin doğru olmadığını, bu haberin Livni’nin yeniden politikaya dönmesini istemeyen çevrelerce tezgâhlandığını iddia etti. Sitenin görüş aldığı Livni’nin ofisi, Livni’nin 2009 yılında The Times gazetesine verdiği röportajda söylediği iddia edilen şeylerin gerçeği yansıtmadığını öne sürdü.

Site, Livni’nin The Times gazetesinin cinsel ilişkiyle ilgili sorusuna, “Benden böyle bir şey istenmedi, ama istenseydi ne yapardım bilmiyorum” dediğini söyledi.

Etiketlendi:, ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: