PKK SEMPATİZANI KENAN FANİ DOĞAN’DAN ERGENEKON YORUMU : Tutsaklar Ergenekon için mi ölüme gönderiliy or?


Hükümetin talepleri karşılayacağı izlenimi vermesi anlaşılan birilerini rahatsız etti. Kimleri rahatsız etmiş olabileceği çok açık. Desiseler yaratarak hükümeti zayıflatmak isteyen Ergenekon’un Silivri kanadı, yani Hasdal Askeri Cezaevi’nde yatan çeteci generaller ve daha alt rütbedeki tetikçiler rahatsız. Ergenekon’un İmralı bağlaşığı rahatız. Ergenekon’un Kandil’deki bağlaşıkları rahatsız. Ergenekon’un BDP ve KCK içindeki organik uzantıları rahatsız.

Hükümet açlık grevine giden hükümlülerin taleplerini karşılamak için çalışmalar başlattı. Taleplerin karşılanacağını çeşitli kanallarla duyurdu. Öcalan’la görüşülmesi talebine karşılık görüşmeme kararının Öcalan’ın kendisine ait olduğunu belirtti. Genelkurmayın bir kanadına ilaveten bugün Silivri’de yargılananlarla İmralı arasında haber teatisine ve kuryelik amacına yönelik olduğunun bilgileri ışığında derin devletin ve bağlaşığı PKK’nin avukat cübbesiyle İmralı’yı ziyaretine izin vermedi. Açlık grevleri başından beri bu gerçeği gizleyerek hem PKK, hem BDP, hem Kandil tarafından kitleye yalan söylenmesi üzerine temellendirilmişti.

Buna rağmen sırf evlatlarımızın düzmece bir senaryo uğruna sağlıklarının bozulmaması, korkunç olasılıkla yaşamlarını kaybetmemeleri için tavrımızı yumuşattık.

Selahattin Demirtaş tam da hükümetin talepleri karşılamaya hazır olduğunun işaretlerini verdiği anda adeta hükümeti provokae eden bir üslupla son derece kışkırtıcı bir beyanatı herhalde durduk yere vermedi. Hükümetin talepleri karşılayacağı izlenimi vermesi anlaşılan birilerini rahatsız etti.

Kimleri rahatsız etmiş olabileceği çok açık.

Desiseler yaratarak hükümeti zayıflatmak isteyen Ergenekon’un Silivri kanadı, yani Hasdal Askeri Cezaevi’nde yatan çeteci generaller ve daha alt rütbedeki tetikçiler rahatsız.

Ergenekon’un İmralı bağlaşığı rahatız.

Ergenekon’un Kandil’deki bağlaşıkları rahatsız.

Ergenekon’un BDP ve KCK içindeki organik uzantıları rahatsız.

Bunlar birbirinin bağlaşığı durumunda. Oslo sürecini bu nedenle kesintiye uğrattılar. Açlık grevlerine dair mutabakat zemini oluştuğunda da soruna esneklikle yaklaşmaları gerekirken evlatlarımızın yaşamlarını hiçe sayarak, adeta ölümlerini isteyerek boş yere anlaşmazlık çıkaranlar yine bu çetelerin bağlaşıklarıdır. BDP içinde bir çok şahsiyet içtenlikli ve sorumlu davrandı. Selahattin Demirtaş ve başını çektiği ekip ise bu sorumlu davranan şahsiyetleri devre dışı bırakarak badire yaratma peşinde. Evlatlarımızın yaşamı pahasına sırf kendi sultalarını tahkim etmeye müteallik ve tabiiki bir yerlerden sipariş edilmiş bir badiredir bu..

Kenan Fani Doğan-NASNAME

Etiketlendi:, , , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: