ÇAKMA GAZETECİ ROK’TAN ERGENEKON MEDYASI ZIRVALARI /// CC : @Rasimozankut @rasimozan1


"Ahmet Kayayı öldürdüler. Asıl bölücü Ergenekon Medyasıdır"

Rasim ozan Kütahyalı’nın sunduğu Adalet Masası’nın bu hafta ekrana gelen bölümünde tüm ayrıntılarıyla Ahmet Kaya gerçeği ortaya çıktı. 16.11.2012 05:22

Ölümünün 12. yılında Ahmet Kaya ‘yı unutmayan Rasim Ozan Kütahyalı “Ahmet Kaya”ya özel program yaptı. Ergenekon medyasının linç operasyonu ile Ahmet Kaya ‘nın nasıl öldürüldüğü tüm çıplaklığıyla açığa çıkarken, Ahmet Kaya ‘ya yapılan linç görüntüleri de Türk televizyonlarında ilk kez yayınlandı.

HESABI SORULACAK

Ahmet Kaya için hazırlan belgeseli izlerken duygulanan ve gözyaşlarına boğulan Rasim Ozan Kütahyalı “Ahmet Kayaya uygulanan linç operasyonunun hesabı er geç sorulacak” dedi.

1999 yılında Magazin Gazetecileri Derneği ‘nce düzenlenen gecede yaşananlar ve daha sonra Ahmet Kaya ‘ya yönelik yayınlanan haberlere dikkat çekilen programda Rasim Ozan Kütahyalı; Ertuğrul Özkök ve Fatih Altaylı başta olmak üzere Serdar Ortaç ve Oktay Ekşi hakkında sert ifadeler kullandı.

ATATÜRK İSTİRMACISI SANATÇI MÜSVETTİSİ

MGD ödül töreni gecesinde sahneye çıkarak ödülünü alan Ahmet Kaya ‘nın, Kürtçe şarkı söyleyeceğini ve Kürtçe bir klip hazırlayacağını söyleyip ‘Bu klibi yayınlayacak cesur kanallar olduğuna inanıyorum ‘ ifadelerini kullanmasının ardından, Serdar Ortaç sahneye çıkıp 10. yıl marşını söylemiş ve olayların başlamasına neden olmuştu. Serdar Ortaç ‘ı o dönem yaptıkları provokatif davranışları nedeniyle eleştiri yağmuruna tutan Kütahyalı, ünlü pop yıldızı için “Atatürk istismarcısı sanatçı müsveddesi ortalığı karıştırdı” dedi.

HÜRRİYET CİNAYETE ORTAK OLDU

Yaşananları rezalet olarak değerlendiren Kütahyalı “Utanmaz Ertuğrul Özkök hala yalan söylüyor. Vay şerefsiz manşetini atan Hürriyet gazetesi cinayete ortak olmuştur. Fatih Altaylı denen adamın hakaretleri ve imalat haberleridir. Derin yapılanmanın en sevdiği tetikçi Fatih Altaylı kimin şerefsiz olduğu ortadadır. Ahmet Kayayı öldürdüler. Asıl bölücü Ergenekon Medyasıdır. Atatürk istismarcısı sanatçı müsveddeleri linç operasyonunda başroldeydi. Bu linçi yapanlar hâlâ ortada adam diye dolaşıyor.”dedi.

SİZ İNSAN MISINIZ?

Programın sonunda Ahmet Kaya ‘nın ölümüne sebep olanlara seslenen Kütahyalı “Hala hiçbir pişmanlık duymuyorsunuz. Siz ne biçim insansınız? Siz insan mısınız ya?” diye konuştu.

Etiketlendi:, , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: